Під час збирання врожаю зернових культур значно зростає попит на елеватори, за допомогою яких можна зберігати величезну кількість зерна, щоб у майбутньому продавати його за вигідними цінами. Деякі підприємства агропромислового комплексу мають у власності елеватори та не потребують надання подібних послуг. До того ж, у перспективи будівництво елеватора дозволить оптимізувати витрати та додатково заробляти на зберіганні зерна інших підприємств.
Чому потрібні елеватори?
Збільшується кількість посівів, підвищується врожайність, відповідно підприємства потребують перевалочних потужностей. Тут https://map.ueex.com.ua/ можна вивчити стан справ, користуючись інтерактивною картою. На ній відображені елеватори України, що діють, а також є детальні характеристики, параметри та опис кожного з них. Завдяки цій карті підприємці можуть вивчити ринок та швидко знайти потрібний об’єкт для взаємодії.
Більшість підприємств не мають елеваторів усередині свого регіону. Це змушує відвантажувати продукцію інші регіони, де є вільні потужності, тим самим зростають транспортні витрати. Вирішити ці проблеми вдасться за допомогою будівництва власних об’єктів.
Формат сучасних елеваторів
Аграрії намагаються модернізувати діючі зерносховища або будувати з нуля щось сучасне та функціональніше. Багато хто з них будується під ключ, а іноді готуються найпростіші ангари з відповідним набором обладнання. Дрібні господарства будують елеватори для мінімальних обсягів, якщо впевнені у швидкому продажу чи подальшому відвантаженні на потужні елеватори.
Великі господарства часто будують перспективу, тому використовують великий запас потужності. Враховуються високі експлуатаційні характеристики, щоб не лише витримувати велике навантаження, а й у майбутньому скористатися можливостями модернізації та поліпшення взаємодії з агропромисловими підприємствами.
Німецькі елеватори під ключ
Устаткування від компанії Neuero Farm – und Fördertechnik GmbH має великий попит не тільки в Україні, але й у всьому світі. Воно працює без збоїв і повністю автоматизує процес сушіння та зберігання. Застосовуються економічні шахтні сушарки, що дозволить суттєво заощадити та надавати клієнтам низькі ціни на послуги зі зберігання зерна.
У виробництві силосів застосовується марка сталі мінімум S350, до того ж застосовується високий рівень оцинкування та гарантується стабільність покриття навіть через багато років експлуатації. Правильна глибина вигину дозволяє забезпечити механізму додаткову міцність та довговічність.
Як шукати елеватори?
Інтерактивна картка на майданчику Української енергетичної біржі є чудовим інструментом швидкого пошуку оптимального об’єкта для зберігання зерна. За допомогою системи фільтрів є можливість вказати критерії відбору та проаналізувати кожен із елеваторів на самій карті, де є їх детальні характеристики, параметри та технічні особливості.
По кожному елеватора є найголовніша характеристика — обсяг зернових культур, що зберігаються. Діапазон вибору цього показника дозволить відсіяти ті, що не відповідатимуть індивідуальним запитам.